shafiee، Masoud. (1371). THE LINEAR-QUADRATIC OPTIMAL REGULATOR PROBLEM FOR CONTINUOUS-TIME DESCRIPTOR SYSTEMS. نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 13(1)، 100–104.
MLA
shafiee، Masoud. "THE LINEAR-QUADRATIC OPTIMAL REGULATOR PROBLEM FOR CONTINUOUS-TIME DESCRIPTOR SYSTEMS"، نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 13، 1، 1371، 100–104.
HARVARD
shafiee، Masoud. (1371). 'THE LINEAR-QUADRATIC OPTIMAL REGULATOR PROBLEM FOR CONTINUOUS-TIME DESCRIPTOR SYSTEMS'، نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 13(1), pp. 100–104.
CHICAGO
shafiee، Masoud، "THE LINEAR-QUADRATIC OPTIMAL REGULATOR PROBLEM FOR CONTINUOUS-TIME DESCRIPTOR SYSTEMS." نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 13 1 (1371): 100–104,
VANCOUVER
shafiee Masoud. THE LINEAR-QUADRATIC OPTIMAL REGULATOR PROBLEM FOR CONTINUOUS-TIME DESCRIPTOR SYSTEMS. نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر. 1371;13(1):100–104.