نوع مقاله : مقاله پژوهشی
aref، M.R. و hodtani، G.a. (1369). Capacity theorems for the relay network with partial feedback. نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 10(2)، 302–310.
aref، M.R.، و hodtani، G.a. "Capacity theorems for the relay network with partial feedback"، نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 10، 2، 1369، 302–310.
aref، M.R.، و hodtani، G.a. (1369). 'Capacity theorems for the relay network with partial feedback'، نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 10(2), pp. 302–310.
aref، M.R. و hodtani، G.a.، "Capacity theorems for the relay network with partial feedback." نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 10 2 (1369): 302–310,
aref M.R.، hodtani G.a. Capacity theorems for the relay network with partial feedback. نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر. 1369;10(2):302–310.