Document Type : Original Article
حسینی, س. م. & جعفری, م. (2004). تحلیل پایداری یک مدل انتشار اپیدمی HIVIAIDS. Amirkabir Journal of Science and Research, 33(2), 13–13.
حسینی, س. م., & جعفری, م. "تحلیل پایداری یک مدل انتشار اپیدمی HIVIAIDS", Amirkabir Journal of Science and Research, 33, 2, 2004, 13–13.
حسینی, س. م., & جعفری, م. (2004). 'تحلیل پایداری یک مدل انتشار اپیدمی HIVIAIDS', Amirkabir Journal of Science and Research, 33(2), pp. 13–13.
حسینی, س. م. & جعفری, م., "تحلیل پایداری یک مدل انتشار اپیدمی HIVIAIDS." Amirkabir Journal of Science and Research, 33 2 (2004): 13–13,
حسینی س. م., جعفری م. تحلیل پایداری یک مدل انتشار اپیدمی HIVIAIDS. AJSR. 2004;33(2):13–13 (In Persian).