Document Type : Original Article
نوروزی, غ. (2000). مدلسازی آنومالی های مولفه قائم مغناطیسی چند شکل ساده هندسی. Amirkabir Journal of Science and Research, 23(2), 178–187.
نوروزی, غ. "مدلسازی آنومالی های مولفه قائم مغناطیسی چند شکل ساده هندسی", Amirkabir Journal of Science and Research, 23, 2, 2000, 178–187.
نوروزی, غ. (2000). 'مدلسازی آنومالی های مولفه قائم مغناطیسی چند شکل ساده هندسی', Amirkabir Journal of Science and Research, 23(2), pp. 178–187.
نوروزی, غ., "مدلسازی آنومالی های مولفه قائم مغناطیسی چند شکل ساده هندسی." Amirkabir Journal of Science and Research, 23 2 (2000): 178–187,
نوروزی غ. مدلسازی آنومالی های مولفه قائم مغناطیسی چند شکل ساده هندسی. AJSR. 2000;23(2):178–187 (In Persian).