نوع مقاله : مقاله پژوهشی
SAYBANI، M.R. (1375). THE HOPF BIFURCATION IN SIMPLE SITUATION. نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 18(2)، 321–328.
SAYBANI، M.R. "THE HOPF BIFURCATION IN SIMPLE SITUATION"، نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 18، 2، 1375، 321–328.
SAYBANI، M.R. (1375). 'THE HOPF BIFURCATION IN SIMPLE SITUATION'، نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 18(2), pp. 321–328.
SAYBANI، M.R.، "THE HOPF BIFURCATION IN SIMPLE SITUATION." نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر، 18 2 (1375): 321–328,
SAYBANI M.R. THE HOPF BIFURCATION IN SIMPLE SITUATION. نشریه علمی پژوهشی امیرکبیر. 1375;18(2):321–328.